Ubezpieczenia Grażyna Gacek

Grażyna Gacek poniekąd swoją firmę założyła z konieczności: każdy współpracownik dawnego Commercial Union musiał pracować na zasadach podwykonawcy, prowadzącego własną działalność gospodarczą. Tak naprawdę – nie zależało jej więc na tym aby budować coraz większe przedsiębiorstwo, a na wynikach własnej pracy. Jakby nie patrzeć -  każda kolejna polisa która dla niej była źródłem dochodu, klientowi który ją podpisał dawała gwarancję życiowego bezpieczeństwa.

I właśnie takie podejście do ludzi sprawiło, że firma Grażyny Gacek zaczęła rozkwitać: jej agencja ubezpieczeniowa nie była bowiem kombinatem pracowniczym, w którym najważniejsze są normy przerobowe, a przedsiębiorstwem „z ludzką twarzą”. Takim, które potrafiło do klienta wyciągnąć rękę i zaproponować mu ubezpieczenie na jego miarę: nie wykraczające poza zasięg portfela, a równocześnie dające chociaż minimum bezpieczeństwa.

W efekcie – agencja ubezpieczeniowa Grażyny Gacek, to ponad 2 600 polis podpisywanych każdego roku. Oznacza to, że właśnie tylu klientów swoją przyszłość jest w stanie powierzyć naszej firmie, a ich liczba ciągle wzrasta. Nie dlatego, że rosną nasze plany sprzedaży, a dlatego że wzrasta zaufanie jakim darzą nas klienci.